SPEELLIJST 2009/2010
datum
voorstelling
theater
plaats
tijd
reserveren
ma 21 09 2009

Bonje!

K&C Drenthe
Zuidlaren
10u45/13u30
schoolvoorstelling
di 22 09 2009

Bonje!

K&C Drenthe
Tynaarlo
10u45/13u30
schoolvoorstelling
wo 23 09 2009

Bonje!

K&C Drenthe
Vries
10u45
schoolvoorstelling
do 24 09 2009

Bonje!

K&C Drenthe
Eelde
10u45/13u30
schoolvoorstelling
vr 25 09 2009

Bonje!

K&C Drenthe
Eelderwolde
10u45
schoolvoorstelling
wo 07 10 2009

Bonje!

Edu-Art
Twello
15u
studiedag
za 17 10 2009

Bonje!

Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13u / 15u
ma 02 11 2009

Bonje!

Kunstcompagnie
Hoorn
10u30/13u30
schoolvoorstelling
di 03 11 2009

Bonje!

Kunstcompagnie
Hoorn
10u30/13u30
schoolvoorstelling
ma 16 11 2009

Bonje!

CKE-theaterzaal
Eindhoven
10u30/13u30
di 17 11 2009

Bonje!

CKE-theaterzaal
Eindhoven
10u30/13u30
wo 16 12 2009
Fa. Bureau & Co
Basisschool Op Weg
Ooij
11u
try-out
do 17 12 2009
Fa. Bureau & Co
Basisschool De Zeeheld
Amsterdam
13u
try-out
vr 18 12 2009
Fa. Bureau & Co
Montessori
Schiedam
14u
try-out
di 05 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Leiderdorp
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
wo 06 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Leiderdorp
10u30
schoolvoorstelling
do 07 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Leiderdorp
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
vr 08 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Leiderdorp
10u30
schoolvoorstelling
ma 11 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Rijnwoude
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
di 12 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Rijnwoude
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
do 14 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Rijnwoude
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
vr 15 01 2010
Fa. Bureau & Co
Elisabeth-Paulusschool
Amsterdam
11u / 13u30
try-out
za 17 01 2010
Fa. Bureau & Co
Theater De Ruimte
Amsterdam
16u
ma 18 01 2010
Fa. Bureau & Co
Theater Kikker
Utrecht
14u
presentatiedag
di 19 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Oegstgeest
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
wo 20 01 2010
Bonje!
Kunstgebouw
Oegstgeest
9u30 / 10u45
schoolvoorstelling
do 21 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Oegstgeest
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
zo 24 01 2010
Bonje!
Laktheater
Leiden
15u
ma 25 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Oegstgeest
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
di 26 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Oegstgeest
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
wo 27 01 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Voorschoten
10u30
schoolvoorstelling
do 28 01 2010
Bonje!
Cool!
Heerhugowaard
10u30
schoolvoorstelling
zo 31 01 2010
Bonje!
Jeugdtheater de Teerstoof
Schiedam
14u30
wo 03 02 2010

Bonje!

Theater de Rietwijker
Amsterdam-Noord
14u
do 04 02 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Voorschoten
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
vr 05 02 2009
Fa. Bureau & Co
Basisschool De Zeeheld
Amsterdam
14u15
schoolvoorstelling
ma 08 02 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Voorschoten
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
di 09 02 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Leiderdorp
10u30 / 13u30
schoolvoorstelling
wo 10 02 2010

Bonje!

Kunstgebouw
Leiderdorp
10u30
schoolvoorstelling
zo 28 02 2010

Bonje!

Het Spectrum
Schijndel
14u
do 18 03 2010
Bonje!
Jeugdtheater de Teerstoof
Schiedam
11u00 / 13u30
schoolvoorstelling
vr 19 03 2010
Bonje!
Jeugdtheater de Teerstoof
Schiedam
9u00/11u00/13u30
schoolvoorstelling
zo 21 03 2010
Bonje!
Zorgcentrum De Bogt
Amsterdam
14u00
ihkv 20 jaar westerpark
za 22 04 2010
Spierpijn
Palais du Tau / Orbis Pictus
Reims (F)
18u00 / 22h00
zo 23 04 2010
Spierpijn
Palais du Tau / Orbis Pictus
Reims (F)
14u00 / 18h00
di 30 05 2010
Bonje!
Cultuurpark Westerpark (buiten)
Amsterdam
13u30 / 15u30
vrije toegang
ga naar speellijst 2010/2011....
wijzigingen voorbehouden